Kontakt Trøndelag Trucksenter As

 

Postadresse: Torgardstrøa 4
Postnummer: 7093
Poststed: Tiller
Orgnr: 950 970 251

Telefon: 73 82 79 00
E-post: post@trondelagtrucksenter.no
Telefax: 73 82 79 10

Dalglig leder:

Stener Sørensen : 920 92 255 eller mail stener@trondelagtruck.no


Salgsavdeling:

Selger nye trucker og Dieci teleskoptrucker:

Krister Stav :  tlf. 924 11 484 eller mail krister@trondelagtruck.no

Selger nye trucker, produktansvarlig Hyundai:

Håvard Stuevold : tlf. 986 03 926 eller mail haavard@trondelagtruck.no

Selger brukte maskiner og nye EP Equipment (lettere løfteutstyr):

Tore Hansen : tlf. 40 40 30 54 eller mail tore@trondelagtruck.no


Utleie:

Paul Sesseng : tlf. 926 03 096 eller mail paul@trondelagtruck.no


Verksted:

Rune Harsvik : tlf. 40 48 29 25 eller mail rune@trondelagtruck.no

Delelager:

Ingebrigt Sponaas : tlf. 922 01 154 eller mail Ingebrigt@trondelagtruck.no